Kiev

Обратный звонок в удобное время

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

captcha

Обратный звонок в удобное время

Ваша заявка принята. Ожидайте звонка.

Ошибка

Неправильно введена капча

Екотех у програмі Міжнародної технічної допомоги

Участь ТОВ «ЕКОТЕХ» у програмі міжнародної технічної допомоги

WNISEFМіж ТОВ «ЕКОТЕХ» та WESTERN NIS ENTERPRISE FUND 20 грудня 2017 року був укладений договір про впровадження програми міжнародної технічної допомоги.

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн. дол. США, заснований за допомогою уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування в підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом Фонд інвестував 168 млн. дол. США в 118 компаній з приблизно 25 000 працівників та зробив можливим залучення 1,5 млрд. дол. США в компанії України та Молдови.

З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму 35 млн. дол. США, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні, високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.

Одним з напрямків діяльності Фонду є програма соціального інвестування, спрямована на забезпечення підтримки приватних підприємств та фізичних осіб-підприємців з метою досягнення соціального та екологічного впливу в Україні через створення механізму доступного кредитування спільно з банківськими установами, надання тренінгових та консультаційних послуг, коучингу і наставництва.

Кредитування ТОВ «ЕКОТЕХ» потрібне для будівництва котелень для трьох навчальних закладів Сєвєродонецька. Цей проект дасть можливість створити 40 робочих місць у першу чергу для соціально незахищених людей. Крім цього, ТОВ «ЕКОТЕХ» планує будівництво власного реабілітаційного центру для медичної реабілітації працівників підприємства з наданням 10% місць людям з інвалідністю.

www.wnisef.org 

93113

ул. Первомайская,126

Лисичанск

Луганская обл.

Украина

Copyright@ 2016 ЭКОТЕХ

Эволюционные сайты - создание и продвижение